Tag Archives: optymalizacja

↑ ↓ Zdejmuje optymalizację

Zdejmuje optymalizacjęTak jak wczoraj pisałem pomału przestaję już myśleć w ogóle o konkursie. Na razie zgodnie z założeniami do końca maja piszę co dzień normalnie posty, a później zobaczymy. Postaram się co jakiś czas coś tutaj naskrobać.

Zdejmuje także optymalizację z bloga. Łudzę się, że to w jakiś dziwny sposób ukryje go przed oczami Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Authorship ?!

Authorship ?!Authorship – co to takiego ? To plakietka autora widoczna w wynikach organicznych, tak naprawdę jest to też rich snippet. Posiadam kilka stron, gdzie dodałem plakietkę autora i wszystko jest ok dość szybko pojawiła się w wynikach organicznych.

Z tą stroną mam jednak mały problem, pomimo dodania plakietki autora już dobry tydzień temu, w Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ 1-szy dzień za nami

1-szy dzień za namiDzisiaj zakończyliśmy 1-szy dzień szkolenia dotyczącego tego jak wyjść z Pingwina/Pandy, czy filtrów, które od dłuższego czasu spędzają sen z powiek wielu pozycjonerów.

Musze przyznać, że było trochę ciekawych wiadomości, a co najważniejsze wszystko co omówili i przedstawili prelegenci było poparte przykładami, czyli tzw. case study. Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.5/5 (głosów: 2)

↑ ↓ Czy treść zwycięży ?

Czy treść zwycięży ?Tak jak pisałem wcześniej, nie chce tego bloga(przynajmniej na początku) jakoś strasznie mocno blastować linkami. Chce zobaczyć, co może zdziałać delikatne linkowanie i głównie postawić na treść.

Ilość oraz jakość tekstów mają tutaj odegrać kluczową rolę + oczywiście optymalizacja bloga. Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Optymalizacja bloga cz.2

Optymalizacja bloga cz.2Dzisiaj druga część wpisu o optymalizacji bloga. Opisze moje ulubione wtyczki do WordPress’a, które wykonują dobrą robotę dla mnie: polepszają indeksacją oraz widoczność strony w wynikach organicznych:)

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 2.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Optymalizacja bloga cz.1

Optymalizacja bloga cz.1Blog przeszedł małą optymalizację. Dokonałem zmian w title, opisie strony i słowach kluczowych. Dodatkowo stworzyłem mini opis w nagłówku strony, a także dodałem automatycznie frazy kluczowe we wpisach.

Dodana została także kategoria zawierająca frazę kluczową w$p1erajmy hosp1cja oraz Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 3.0/5 (głosów: 1)