Tag Archives: marzec

↑ ↓ 3-ci blast DonLinkAge

3-ci blast DonLinkAgeStoły pełne, a w SERP’ach spokój. Bloga nie widać w top100 na frazę konkursową. Ale to nic, linki idą. Na razie staram się budować brand + trochę linków na anchor docelowy.

Brand buduje głównie z własnych stron, a anchory ze stron zewnętrznych. W tej chwili leci 3-ci blast z DonLinkAge. Dodatkowo zostały uruchomione precle na WordPress’ie tak więc jest szansa na Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 3.5/5 (głosów: 2)

↑ ↓ Cisza i spokój

Cisza i spokójNic się nie dzieje, zupełnie jak w polskim filmie … Tak i tutaj na tym blogu spokój i chillout. Żadnych wzrostów, spadków nie sprawdzam. Bloga nie ma w top100. Trudno, nic nie poradzę.

Dzisiejszy dzień przeznaczyłem na przedświąteczne porządki w domu. Pokoje ogarnięte, zaraz robimy wyjazd do rodziny na drugi koniec miasta. Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Wesołych ;)

Wesołych ;)No to co, Wesołych Świąt! Mamy kilka dni luźniejszej atmosfery ;) Można odpocząć od kompa i pozycjonowania, zająć się chill’owaniem co zamierzam uczynić.

Jedziemy do rodzinki i tam czeka nas prawdopodobnie dużo oglądania TV może coś poczytam, jakiś film zobaczę, może wieczorem sprawdzę pozycję zapomogi. Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ I znów wylot

I znów wylotNo tak, bloga znów nie ma w serpach :| dryfuje gdzieś w głębokim internecie. Tak się zastanawiam co jest grane. Nie chce mi się wierzyć, że DonLinkAge dał takiego blasta, że aż stronę zafiltrowało kilkudziesięcioma linkami!

Dziwna sprawa powiem szczerze, możliwe, że Google jakoś wyczaja takie konkursy i jest w jakiś Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 2.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Gwiazdki w SERPach

Gwiazdki w SERPachRich snippety się zaczynają szerzyć w SERPach na podstronach tego blogasa. Dobre i to, jak mówią na bezrybiu i rak ryba ;> Niestety plakietka autora nadal nie jest widoczna i powoli zaczynam powątpiewać czy w ogóle się pojawi ?

Nie chciałbym dodawać tego bloga w swoim profilu ponieważ jego żywot jest z góry określony, Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 2)

↑ ↓ Top200 Łeeeeeee

Top200 ŁeeeeeeeCoś się bardzo mocno burzy! Blog pojawił się w top200 na frazę konkursową ;) Nie jest to żadna pozycja, ale widzę światełko w tunelu.

Co prawda na 100% nie wiem czy nie było go tam wcześniej, bo niezbyt często zapuszczam się w tak głęboki internet, ale ważne, że gdzieś tam jest. No nic, liczę teraz tylko na wzrosty! Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Authorship ?!

Authorship ?!Authorship – co to takiego ? To plakietka autora widoczna w wynikach organicznych, tak naprawdę jest to też rich snippet. Posiadam kilka stron, gdzie dodałem plakietkę autora i wszystko jest ok dość szybko pojawiła się w wynikach organicznych.

Z tą stroną mam jednak mały problem, pomimo dodania plakietki autora już dobry tydzień temu, w Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Wiosna, której nie ma

Wiosna, której nie maI mamy kalendarzową wiosnę. Niestety w tym roku wyłącznie w kalendarzu, bo to co się dzieje za oknem trudno nazwać wiosną.

Wczoraj i dzisiaj temperatura spadła poniżej 10 stopni! -10, a w nocy nawet -14 + wiatr swoje robią. Do tego leży gruba warstwa śniegu. Dawno nie pamiętam takich Świąt Wielkanocnych. Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Ilość linków rośnie, pozycje nie :|

Ilość linków rośnie, pozycje nie :|Na razie bez szału jeśli chodzi o pozycję na frazę konkursową. Bloga jak wywiało tak na razie w ogóle nie wraca nawet do top100. Trochę zaczynam się tym niepokoić, ale nic nie robię. Bez gwałtownych ruchów.

Na razie brnę dalej, nawet jeśli to ślepa uliczka. Chociaż zaplecze przynajmniej będzie w miarę Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 3.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ 2-gi blast DonLinkAge

2-gi blast DonLinkAgeJak jechać, to na ostro! Puściłem 2-giego blasta z DonLinkAge, tym razem jednak już tylko na frazę konkursową. Jestem ciekawy czy to coś da ? A może pogłębi filtr strony ?

Teoretycznie linkowanie na nazwę domeny powinno wzmocnić jej TrustRank i teoretycznie nawet jeśli był filtr za przelinkowanie na anchory komercyjne to odfiltrować domenę. Na razie nic się Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 2.0/5 (głosów: 1)