Tag Archives: filtr

↑ ↓ 3 dni do końca konkursu

3 dni do końca konkursuI tak niebawem kończy się już konkurs pozycjonowania w tym roku. Z końcem maja można już zupełnie odpuścić temat. Wygrani praktycznie są już znani, z tego co czytałem walka będzie już tylko i aż o 3 miejsce i tam może być jeszcze gorąco. Ja osobiście w tym roku odpadłem w przedbiegach tak jak pisałem wcześniej. Podsumowując temat, myślę, że użyłem zbyt mało mocy, a tak naprawdę Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Półmetek

PółmetekDzisiaj 15 kwietnia, czyli tak naprawdę połowa konkursu za nami. Teraz z każdym dniem już będzie coraz mniej czasu aby zająć jak najwyższe pozycje i zdobyć jak najwięcej punktów. Nie liczę specjalnie na jakieś oszałamiające pozycje ale może jeszcze w top100 wejdę ;)

Strona ma filtr, nie ma bata. Zastanawiam się czy to nie „wina” DonLinkAge. Blasty załatwiły domenę Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 1.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Kwiecień plecień

Kwiecień plecieńI minął marzec, a tym samym pierwszy miesiąc zmagań z ogólnopolskim konkursem SEO. Miałem w początkowej fazie kilka wzlotów, później zafiltrowałem lekko domenę konkursową. Wiem już, że blast z moich stron na domenę główną – na brand spowodował filtr.

Z doświadczenia widzę na innych domenach, że taka sytuacja jest powtarzalna i po jakimś Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 5.0/5 (głosów: 1)

↑ ↓ Przetasowania w SERP’ach

Przetasowania w SERP'achOd kilku dni obserwuje dziwne rzeczy dziejące się w wynikach wyszukiwania Google.pl odnośnie frazy konkursowej i mojej(tej) strony. Wyżej w wynikach pojawia się przypadkowa podstrona(wpis) niż strona główna(sic!).

Powiem tak, gdyby strona była mocno linkowana i przelinkowana powiedziałbym, że to być może Czytaj dalej →

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 3.0/5 (głosów: 2)