↓ Przegląd TOP’ów

Przegląd TOP'ówCzas na przegląd TOP’ów czyli stron, które pojawiają się w top10 na frazę konkursową. Minęła połowa marca od rozpoczęcia konkursu. Wiele domen, które początkowo pojawiało się w top10 już nie widać(filtr ?) ale jest też kilka, które cały czas okupują pierwszą stronę wyników. O nich tu będzie mowa :)

Moim ulubieńcem jest domena jacyborg.pl. Musze przyznać, że osoba stojąca za tą stroną zna się na rzeczy, podchodzi do konkursu dość nieszablonowo i widać, że stawia na budowanie „autorytetu” strony. Piszę „autorytet” ponieważ widać, że to co robi to niezła ściema, ale to się sprawdza! Mam tu na myśli różnego rodzaju podstrony: galeria, kontakt, miejsca google, filmy na youtube.

Drugą domeną, która mnie interesuje jest seopomaga.pl. Strona prawie cały czas zajmuje pozycję TOP1 w Google.pl. Serwis prowadzony jako standardowy blog, często aktualizowany. Twórca zrobił nawet ciekawe logo, a także profil na facebook. Nieźle!

Jestem pełen podziwu i patrząc na pozycję tej strony widzę, że mam sporo do nadrobienia, ale już niebawem będzie uderzenie ;)

Powiązane wpisy – w$p1erajmy hosp1cja:

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 3.0/5 (głosów: 1)
Przegląd TOP'ów, 3.0 out of 5 based on 1 rating
Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>