↓ Ostatni dzień odpoczynku

Ostatni dzień odpoczynkuDzisiaj ostatni dzień odpoczynku przed kolejnym tygodniem pracy. Ten tydzień będzie trudniejszy, ponieważ poprzedni spędziłem na odpoczywaniu od niej ;) Tym bardziej trzeba będzie się sprężyć i ruszyć do przodu, ale pomału jakoś damy radę. Jako ostatni dzień odpoczynku i jeden z pierwszych dni ciepła odwiedziliśmy dzisiaj arboretum w Kórniku k. Poznania. Akurat kwitły Magnolie.

Tymczasem mamy maj i zapomniałem napisać, że to już ostatni miesiąc trwania konkursu. Moja strona jak zahibernowana nadal i pewnie już na zawsze w dalekich odmętach internetu, ale co tam nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Teraz już skupiam się, żeby podlinkować ją jako przyszłe zaplecze, a tak naprawdę już obecnie bo strona jest już w moim systemie wymiany stałych linków i emituje odnośniki.

Powiązane wpisy – w$p1erajmy hosp1cja:

VN:F [1.9.22_1171]
Łączna ocena: 4.5/5 (głosów: 2)
Ostatni dzień odpoczynku, 4.5 out of 5 based on 2 ratings
Źródło:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>